CITROËN C2 (JM_) 1.4 - Lambda sonda od 9/2003 do 12/2009, 1360 ccm, 54 kW, 73 hp, KFV (TU3A), KFV (TU3JP), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 96 467 021 80 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16464 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 457403 |
| pro OE číslo | 457405 |
| pro OE číslo | 9639418980 |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 410590024 |
| pro číslo výrobku | 84.219A2 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 117000 Pascal |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
| Rozsah měření od [V] | 0,4 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,65 V |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost