AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro - Lambda sonda od 5/2004 do 5/2006, 2967 ccm, 165 kW, 225 hp, BMK, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 17845 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17845 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17845 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 287 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| váha [g] | 26 g |
| Počet upevňovacích bodů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-8-140 062 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Délka kabelu [mm] | 475 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 4F-8-140 061 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka kabelu [mm] | 525 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4F-8-140 061 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17845 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04359 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 059906088A |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 287 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 35 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost