FIAT DOBLO Skříňová/velkoprostorová limuzína (223_) 1.3 JTD 16V - Lambda sonda od 5/2004 do 12/2006, 1248 ccm, 51 kW, 70 hp, 188 A8.000, 188 A9.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17456 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17456 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Materiál | Silikon |
|---|---|
| Chemická vlastnost | olejuvzdorný |
| Délka [m] | 1 m |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranou proti kunám |
| Doplňující výrobek/info 2 | s připojovacím vedením |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Výfukový systém | pro vozidla s namontovaným filtrem sazí/pevných částic |
| Průměr koncovky tlak.potrubí [mm] | 5 mm |
| Průměr koncovky tlak.potrubí [mm] | 6,5 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +350 °C |
| Rozsah upínání od [mm] | 10,0 mm |
| Rozsah upínání od [mm] | 11,0 mm |
| Rozsah upínání od [mm] | 11,5 mm |
| Rozsah upínání od [mm] | 12,5 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 12,5 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 13,5 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 14,0 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 15,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1010 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Počet koncovek | 3 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,3855 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,75 V |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17456 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Číslo výrobku je zjistitelné přes diagnostický tester |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 1010 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55219294 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Palivové vedení (strana vysokého tlaku) |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost