RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) - Lambda sonda od 5/2004 do 11/2008, 1998 ccm, 120 kW, 163 hp, F4R 776, velkoprostorová limuzína
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| pro číslo výrobce | 6PT 009 109-221 |
Dostupnost
| Materiál | Silikon |
|---|---|
| Chemická vlastnost | olejuvzdorný |
| Délka [m] | 1 m |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochrannou hadicí |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ochranou proti kunám |
| Doplňující výrobek/info 2 | s připojovacím vedením |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Výfukový systém | pro vozidla s namontovaným filtrem sazí/pevných částic |
| Průměr koncovky tlak.potrubí [mm] | 5 mm |
| Průměr koncovky tlak.potrubí [mm] | 6,5 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +350 °C |
| Rozsah upínání od [mm] | 10,0 mm |
| Rozsah upínání od [mm] | 11,0 mm |
| Rozsah upínání od [mm] | 11,5 mm |
| Rozsah upínání od [mm] | 12,5 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 12,5 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 13,5 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 14,0 mm |
| Rozsah upnutí do [mm] | 15,0 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2008 |
|---|---|
| Průměr v mm | 12,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2008 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Průměr v mm | 12,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19695 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 12 kPa |
| Tlak do [kPA] | 255 kPa |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 250 kPa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2007 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2236 585 70R |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19695 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 12 kPa |
| Tlak do [kPA] | 255 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19695 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 12 kPa |
| Tlak do [kPA] | 255 kPa |
Dostupnost
| Kód motoru | F4R 776 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Vnější průměr [mm] | 17 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| průměr víka [mm] | 12 mm |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2008 |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| pro OE číslo | 82 00 415 410 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Průměr v mm | 12,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Velikost závitu | NA |
| Barva | červená |
| Barva | šedá |
| Tvar | Tvar L |
| Rozměr klíče | NA |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| pro číslo výrobce | 6PT 009 109-221 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | F4R.7.76 |
| pro OE číslo | 19204G |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Průměr v mm | 12,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Velikost závitu | NA |
| Barva | šedá |
| Tvar | Tvar L |
| Rozměr klíče | NA |
| pro číslo výrobku | 82.514A2 |
| Způsob montáže | lisovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| pro číslo výrobce | 6PT 009 109-221 |
Dostupnost