VOLVO V50 (545) 1.6 - Lambda sonda od 1/2005 do 12/2012, 1596 ccm, 74 kW, 101 hp, B 4164 S3, kombi
| Konstrukční rok do | 05/2012 |
|---|---|
| Napětí [V] | 5 V |
| Odpor [ohm] | 2080 Ohm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| tlak (Pa) od | 10000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 117000 Pascal |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18513 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| Počet koncovek | 4 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,41 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,86 V |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18513 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18513 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2012 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 690 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 525 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 40954 |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| tlak (Pa) od | 10000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 117000 Pascal |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 40953 |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Velikost závitu | 3/8" x 18 NPT |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| tlak (Pa) od | 10000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 117000 Pascal |
Dostupnost