RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) - Lambda sonda od 5/2005 do 6/2008, 1461 ccm, 78 kW, 106 hp, K9K 732, kombi
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
|---|---|
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | K9K.7.32,K9K.7.34 |
| Průměr v mm | 12,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 27 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55209194 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55209194 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20829 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak do [kPA] | 306 kPa |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20829 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak do [kPA] | 306 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20829 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak do [kPA] | 306 kPa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| Kód motoru | K9K 734 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 225 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| číslo dílu | 120-08-014 |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 10 kPa |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 82 00 688 566 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Tvar | rovný |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Barva zásuvky | zelená |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | K9K 734 |
|---|---|
| pro OE číslo | 82 00 688 567 |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Tvar | rovný |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Výfukový systém | po filtr pevných částic/sazí |
| Barva zásuvky | černá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost