RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) - Lambda sonda od 6/2005 do 12/2014, 1149 ccm, 55 kW, 75 hp, D4F 706, D4F 740, D4F 764, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 18530 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 2508500QAA |
| pro OE číslo | 82 00 719 629 |
| pro OE číslo | 8200719629 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | černá |
| Typ paliva | Benzín |
| pro číslo výrobku | 84.221A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 990000 Pascal |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
| Rozsah měření od [V] | 0,52 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,75 V |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18530 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Barva | černá |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Rozsah měření od [V] | 0,52 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,75 V |
Dostupnost