VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Lambda sonda od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 11448 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11448 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11448 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11448 |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 028 906 081 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál pláště | PA 6 GF 30 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11448 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02625 kg |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 028 906 081 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1003742 |
| pro OE číslo | 95VW 12A697 DA |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11448 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 028 906 081 |
|---|---|
| pro OE číslo | 95VW 12A697 DA |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | lisovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 028 906 081 |
|---|---|
| pro OE číslo | 95VW 12A697 DA |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | lisovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost