SKODA FABIA II (542) 1.9 TDI - Lambda sonda od 4/2007 do 3/2010, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BLS, BSW, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 20004 |
|---|---|
| montovaná strana | Palivové potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20004 |
|---|---|
| montovaná strana | Palivové potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20004 |
|---|---|
| montovaná strana | Palivové potrubí |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Kód motoru | BLS |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 355 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Palivové potrubí |
|---|---|
| Způsob montáže | spojený svorkami |
| Typ snímače | senzor NTC |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s diesel-částicovým filtrem (DPF) |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19091 |
|---|---|
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
| Délka kabelu [mm] | 606 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19091 |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Délka kabelu [mm] | 354 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| váha [g] | 26 g |
| Počet upevňovacích bodů | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19091 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 5J-7-000 001 |
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
| pro OE číslo | 03L 906 088 BS |
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19091 |
|---|---|
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
| Hmotnost [kg] | 0,0705 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19091 |
|---|---|
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
| Délka kabelu [mm] | 645 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19091 |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Délka kabelu [mm] | 390 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19091 |
|---|---|
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04359 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost