VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Lambda sonda od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 07Z906088 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 338 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 50 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 300 kPa |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Materiál pláště | PBT (Polybutylenterephthalat) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| sklon instalace | 90 ° |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| sklon instalace | 90 ° |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| pro OE číslo | 03G 906 051 E |
| pro OE číslo | 03G906051E |
| pro OE číslo | 1209552 |
| pro OE číslo | 3M21 9E928 AA |
| pro OE číslo | MN191138 |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 62 mm |
| Šířka [mm] | 54 mm |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Barva | černá |
| pro číslo výrobku | 84.301A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak do [kPA] | 307 kPa |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se svorkou |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 736 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 300000 Pascal |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
Dostupnost
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
|---|---|
| tlak (Pa) do | 310000 Pascal |
| Počet koncovek | 4 |
| váha [g] | 28 g |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 740 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 390 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 1390 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Velikost závitu | M14X1.5 |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 390 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Emisní norma | 4 eura |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21348 |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost