PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V - Lambda sonda od 3/2008 do 10/2014, 1598 ccm, 128 kW, 174 hp, 5FY (EP6DTS), Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| pro organizační číslo od | 11686 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tempomatu |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| Typ převodovky | 6ti stupňová převodovka, automatické ovládání |
| pro organizační číslo od | 11686 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Povrchová vrstva pedálu - pryžová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | Koleno sacího potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tlak od [kPa] | 22 kPa |
Dostupnost
| montovaná strana | Koleno sacího potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 22 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24723 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 265 kPa |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 15 kPa |
| Tlak do [kPA] | 260 kPa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 21 kPa |
| Tlak do [kPA] | 251 kPa |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24723 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 265 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24723 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 265 kPa |
Dostupnost
| montovaná strana | Koleno sacího potrubí |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost