ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TJet (955AXA1B) - Lambda sonda od 8/2008 do 6/2011, 1368 ccm, 114 kW, 155 hp, 199 A8.000, Šikmá zadní část
| převodovka typ | 20-28KGM |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 256000 Pascal |
Dostupnost
| montovaná strana | Koleno sacího potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| tlak (Pa) od | 11000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 307000 Pascal |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
Dostupnost
| převodovka typ | 35KMG |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| pro OE číslo | 0 281 002 566 |
| pro OE číslo | 0 281 002 996 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 11000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 306000 Pascal |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného senzoru teploty vzduchu |
Dostupnost
| převodovka typ | 28KGM |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 256000 Pascal |
| Počet koncovek | 3 |
| váha [g] | 150 g |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Barva | černá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Výkon [W] | 0,06 W |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Alternativní sada opravy | 2324171 |
| verze | OE |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Alternativní sada opravy | 2324171 |
| verze | IAM |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič turba |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 256000 Pascal |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04808 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Počet koncovek | 4 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,39 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,7 V |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550097 |
Dostupnost