DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0K) - Lambda sonda od 3/2009, 1461 ccm, 50 kW, 68 hp, K9K 792, karoserie/kombi
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| pro číslo výrobce | 6PT 009 109-221 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 250 kPa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2011 |
|---|---|
| Kód motoru | K9K.7.92,K9K.7.94 |
| Průměr v mm | 12,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
|---|---|
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19223 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 13 kPa |
| Tlak do [kPA] | 256 kPa |
Dostupnost
| montovaná strana | Rozděl.palivové potrubí |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19223 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 13 kPa |
| Tlak do [kPA] | 256 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19223 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 13 kPa |
| Tlak do [kPA] | 256 kPa |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez tažného lanka |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Napětí [V] | 5 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 250000 Pascal |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 690 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 525 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost