CITROËN XM (Y3) 2.0 - Lambda sonda od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Velikost závitu | M12x1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Odpor [ohm] | 2500 Ohm |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 6020 |
| druh provozu | pneumatický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kód motoru | XU10J2 |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1993 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 6020 |
| Omezení výrobce | Bosch |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| tlak (Pa) od | 15000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 100000 Pascal |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 105000 Pascal |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46531222 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46531222 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 105 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22606 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 06020 |
| Hmotnost [kg] | 0,115 kg |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Utahovací moment [Nm] | 22 Nm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost