VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI - Lambda sonda od 10/2008 do 11/2012, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, CBAA, CFFA, Šikmá zadní část
| Kód motoru | CBAA |
|---|---|
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Délka kabelu [mm] | 715 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Kód motoru | CBAA |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Materiál | hliník |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Obložení hliníkového pedálu |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2010 |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Materiál | hliník |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Obložení hliníkového pedálu |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-9-400 001 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 710 mm |
| počet vodičů | 2 -žilový |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-9-400 001 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 825 mm |
| počet vodičů | 2 -žilový |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23312 |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M18 X 1,5 MM mm |
| Rozměr klíče | 27 |
| Utahovací moment [Nm] | 130 Nm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2011 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tlak od [kPa] | 28 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| Barva | oranžová |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 710 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 825 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| pro OE číslo | 038 906 051 C |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| pro OE číslo | 03L 906 088 AJ |
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 724 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 23312 |
|---|---|
| tlak od | 0,27 bar |
| tlak do | 2,91 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| pro OE číslo | 038 906 051 C |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20798 |
|---|---|
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 724 mm |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost