OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) - Lambda sonda od 12/2009 do 10/2015, 1398 ccm, 64 kW, 87 hp, A 14 XEL, Šikmá zadní část
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 120 kPa |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24373 |
|---|---|
| montovaná strana | Koleno sacího potrubí |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 122 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24373 |
|---|---|
| montovaná strana | Koleno sacího potrubí |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 122 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24373 |
|---|---|
| montovaná strana | Koleno sacího potrubí |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 122 kPa |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 690 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 525 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 13252704 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| tlak (Pa) od | 10000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 120000 Pascal |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24373 |
|---|---|
| tlak do | 1,15 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost