IVECO DAILY III Krabice 35 S 10 (ANJA41A1, ANJA42A2, ANJA42AB, ANJA43A, ANJAV1A,... - Lambda sonda od 9/2002 do 7/2007, 2287 ccm, 70 kW, 95 hp, F1AE0481A, Krabice
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
| Číslo motoru od | 109033 |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2006 |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 109032 |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17144 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak do [kPA] | 255 kPa |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 250 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17144 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak do [kPA] | 255 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17144 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak do [kPA] | 255 kPa |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| pro OE číslo | 504061734 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Množství | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 109032 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | světle modrá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost