PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.5 D - Lambda sonda od 6/1994 do 4/1996, 1527 ccm, 40 kW, 54 hp, VJY (TUD5), Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost