OPEL COMBO Skříňová/velkoprostorová limuzína (71_) 1.4 - Lambda sonda od 7/1994 do 10/2001, 1389 ccm, 60 kW, 82 hp, C 14 SE, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 12569240 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1920 FC |
| pro OE číslo | 62 38 927 |
| pro OE číslo | 7700 706 876 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1238079 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 30 mm |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | modrá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1996 |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | světle modrá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| tlak (Pa) od | 15000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 102000 Pascal |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | světle modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12x1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 57 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,010 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,0313 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,064 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550140 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| armatura [mm] | 30 mm |
Dostupnost