BMW 5 Touring (E61) 520 d - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | M47D204D4 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2007 |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| Konstrukční rok do | 02/2008 |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| Kód motoru | N47D20C |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| Barva | černá |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 63 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 51,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| Barva | černá |
| Materiál | AEM (ethylen-akrylátový kaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 59,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 53,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2005 |
| Barva | černá |
| Materiál | AEM (ethylen-akrylátový kaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Volitelné | Ano |
| Napětí [V] | 12 V |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,047 kg |
|---|---|
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| Materiál | Guma |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| váha [g] | 549 g |
| verze | Intercooler |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 43SKV121 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost