VOLVO V70 II (285) D5 AWD - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 5/2005 do 8/2007, 2401 ccm, 136 kW, 185 hp, D 5244 T4, kombi
| pro OE číslo | 3 131 273 4 |
|---|---|
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka [mm] | 108 mm |
| Šířka [mm] | 125 mm |
| Výška [mm] | 108 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného senzoru teploty vzduchu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s adaptérem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2007 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | FC 22; CH 530141 |
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | levá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 530142 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 554220 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | turbodmychadlo |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
| Vedení turbodmychadla | Koncovka potrubí po turbodmychadlo |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 530142 |
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | levá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 530142 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 554220 |
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | pravá |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
Dostupnost
| montovaná strana | turbodmychadlo |
|---|---|
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
| Vedení turbodmychadla | Koncovka potrubí po turbodmychadlo |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič turba |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| pro číslo výrobku | 30680218 |
| Vnější průměr 1 [mm] | 65 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30 636 856 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,222 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20081 |
|---|---|
| pro OE číslo | 46 559 804 |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20081 |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet koncovek | 5 |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
VEMO
V40-72-0417-1
Snímač množství protékajícího vzduchu Q+, original equipment manufacturer quality
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 170 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Vpusť [mm] | 80 mm |
| Odtok [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 213719619019 |
|---|---|
| Délka [mm] | 102 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0281006184 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30677251 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 86210E |
Dostupnost