JAGUAR XF I (X250) 2.7 D - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 3/2008 do 4/2015, 2720 ccm, 152 kW, 207 hp, 7G(AJTDV6), limuzína
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 34,5 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 48045 |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Délka [mm] | 96 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 48045 |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Délka [mm] | 96 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 48045 |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Délka [mm] | 96 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 34,5 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | AEM (ethylen-akrylátový kaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | AEM (ethylen-akrylátový kaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 54,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54,5 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 182 mm |
| Šířka [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 35 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| typ karosérie | bez krytu |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,155 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Vpusť [mm] | 70 mm |
| Odtok [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Vpusť [mm] | 70 mm |
| Odtok [mm] | 70 mm |
Dostupnost