CITROËN BERLINGO Skříňová/velkoprostorová limuzína (B9) 1.6 HDi 75 - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 4/2008, 1560 ccm, 55 kW, 75 hp, 9HT (DV6BTED4), 9HT (DV6BUTED4), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1610874680 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21322 |
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 21321 |
| Rok výroby od | 08/2009 |
| Konstrukční rok do | 08/2009 |
| pro organizační číslo od | 11984 |
| pro organizační číslo do | 11983 |
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0382,FN |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,173 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0382FN |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21321 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 55,5 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21322 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 52,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52,5 mm |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9676994980 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21322 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 90 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21322 |
|---|---|
| pro OE číslo | 0382,PZ |
| Hmotnost [kg] | 0,106 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost