RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N) - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 3/2008 do 12/2015, 1995 ccm, 131 kW, 178 hp, M9R 816, M9R 820, M9R 828, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 144607746R |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200551943 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,64 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 43SKV011 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 43SKV010 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič turba |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200551943 |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | KUNSTSTOFF/PLASTIC |
| Hmotnost [kg] | 0,64 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8201043883 |
|---|---|
| pro OE číslo | Part/oe 8201043883 |
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | vstup |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Materiál | Silikon |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| váha [g] | 162 g |
| váha [g] | 520 g |
| váha [g] | 623 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| číslo dílu | 2 |
| dlouhé provedení | Ano |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| verze | Long part |
| verze | Small Part |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 43SKV010 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 43SKV011 |
| párová čísla výrobku | 82250 |
| párová čísla výrobku | 82251 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22199 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 182 mm |
| Šířka [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Siemens |
|---|---|
| Délka [mm] | 182 mm |
| Šířka [mm] | 165 mm |
| Výška [mm] | 125 mm |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22199 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
|---|---|
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
Dostupnost