AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 10/2008 do 8/2011, 2967 ccm, 176 kW, 240 hp, CDYA, CDYC, kombi
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22973 |
|---|---|
| pro OE číslo | 059 906 461 N |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | AEM (ethylen-akrylátový kaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 66 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 52 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 58 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4F0145980F |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 106 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4F0145738F |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | vrchní levá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4F0145737K |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | Pouzdro škrticí klapky |
| Délka [mm] | 430 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 71 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4F0145943M |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| Délka [mm] | 393 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4F0145944H |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | spodní pravá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4F0145979A |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | levá |
| Délka [mm] | 66 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 50 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost