IVECO DAILY IV Krabice 40C15 V, 40C15 V/P - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 5/2006 do 8/2011, 2998 ccm, 107 kW, 146 hp, F1CE0481F, Krabice
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 69503670 |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 504301164 |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič turba |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 0,904 kg |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 69 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 60 mm |
| Vedení turbodmychadla | Turbodmychadlo po chladič pln.vzduchu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Barva | černá |
| pro číslo výrobku | 504116893 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 99487931 |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 58 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 504136611 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39397 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 90 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | Číslo výrobku je zjistitelné přes diagnostický tester |
|---|---|
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | Číslo výrobku je zjistitelné přes diagnostický tester |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39397 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 90 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39397 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 90 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič turba |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 504300628 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
Dostupnost