VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 6/2009 do 1/2011, 1798 ccm, 118 kW, 160 hp, CDAA, Šikmá zadní část
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1K-9-400 001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 56 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 47,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54,5 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 64,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá/stříbrná |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06J 906 461 D |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,191 kg |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet koncovek | 5 |
| Typ odporu | senzor s horkou vzduchovou vrstvou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 145 834 AM |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 69 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 145838 AG |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| Délka [mm] | 180 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 66 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,139 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
| Průměr připojení (výtlačná strana) [mm] | 57 mm |
| Průměr připojení (sací strana) [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,413 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0145834AM |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič turba |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | s rychlospojkami |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0145832J |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| váha [g] | 419 g |
| specifikace | HENN OE connectors |
Dostupnost