DACIA SANDERO II 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (B8JW, B8M4, B8AH, B8M7, B8M6) - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 10/2012, 1461 ccm, 55 kW, 75 hp, K9K 612, K9K 626, K9K 838, K9K 872, Šikmá zadní část
| Typ vozidla | Sandero |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 120 mm |
| Materiál | Silikon |
| vnitřní průměr [mm] | 50 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez potrubí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Alternativní sada opravy | 2400492 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
| krátké provedení | Ano |
| Počet dílů [dílný] | 1 -dílný |
Dostupnost
| Materiál | Silikon |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| váha [g] | 450 g |
| verze | Part 2 |
| specifikace | HENN OE connectors |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 82422 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 34129 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34129 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 55 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 34129 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34129 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 50 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| pro OE číslo | 144602760R |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
Dostupnost
| pro OE číslo | 144602760R |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Délka [mm] | 114 mm |
| Materiál | Silikon |
| Vnější průměr [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 144602760R |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 144608527R |
|---|---|
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37036 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 110 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 144609369R |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Materiál | Guma |
|---|---|
| váha [g] | 102 g |
| verze | Part 1 |
Dostupnost
| Materiál | Silikon |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| váha [g] | 450 g |
| specifikace | HENN OE connectors |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| váha [g] | 551 g |
| verze | QC R/side direction |
| specifikace | HENN OE connectors |
Dostupnost
| Materiál | Guma |
|---|---|
| Materiál | Silikon |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s podpěrami potrubí |
| váha [g] | 486 g |
| číslo dílu | 2 |
| specifikace | HENN OE connectors |
Dostupnost