FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 4/1996 do 1/2002, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, FHA, FHE, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,221 kg |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 4 |
| Typ odporu | senzor se žhaveným drátkem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1996 |
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,221 kg |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 4 |
| Typ odporu | senzor se žhaveným drátkem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | FHA |
| Délka [mm] | 107 mm |
| Šířka [mm] | 116 mm |
| Výška [mm] | 115 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1996 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,305 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Volitelné | Ano |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Vpusť [mm] | 70 mm |
| Odtok [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12074 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
| pro OE číslo | 6848046 |
| pro číslo výrobku | 86025 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 12074 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
| pro OE číslo | 213719766010 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1030844 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1998 |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1996 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Plast |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost