CITROËN C-ELYSEE (DD_) 1.6 HDI 92 - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 11/2012, 1560 ccm, 68 kW, 92 hp, 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6DTED), limuzína
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 25092 |
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2017 |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vedení turbodmychadla | Turbodmychadlo po chladič pln.vzduchu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
|---|---|
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič turba |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Vedení turbodmychadla | Chladič pln.vzduchu po ved.potrubí |
| Vedení turbodmychadla | Ved.potrubí po chladič pln.vzduchu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0382.GV |
|---|---|
| pro OE číslo | 0382.PN |
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | nahoře |
| Délka [mm] | 127 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9801280580 |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič turba |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 47 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 47 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,179 kg |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 4 |
| Typ odporu | senzor s horkou vzduchovou vrstvou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0382NL |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,198 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
| váha [g] | 160 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
| Vedení turbodmychadla | Koncovka potrubí po škrtící klapu |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0382PJ |
|---|---|
| pro OE číslo | 0382 PJ |
| pro OE číslo | 0382PJ |
| pro OE číslo | 1453909 |
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | výstup |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,115013 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
| Materiál | Silikon |
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| váha [g] | 108 g |
| váha [g] | 140 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojek |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| verze | Intercooler |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost