VW BEETLE Kabriolet (5C7, 5C8) 2.0 TSI - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 12/2012 do 7/2019, 1984 ccm, 155 kW, 210 hp, CPLA, CPPA, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 07/2016 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 47,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 54,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2016 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 52,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | horní pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,139 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
| Průměr připojení (výtlačná strana) [mm] | 57 mm |
| Průměr připojení (sací strana) [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | strana motoru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | horká strana |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Rok výroby od | 07/2016 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Napětí [V] | 5 V |
| pro OE číslo | 04L906461B |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 96 mm |
| Šířka [mm] | 86 mm |
| Výška [mm] | 110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
| typ karosérie | s krytem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2016 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Polychlorpropen (Neopren) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 59,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 59,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2016 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Polychlorpropen (Neopren) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 64,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 59,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | turbodmychadlo |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez spojky |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič turba |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s rychlospojkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2400581 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2400582 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0145832AD |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Materiál | AEM (ethylen-akrylátový kaučuk) |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,401 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
| Část | přední část |
| Průměr připojení (výtlačná strana) [mm] | 61 mm |
| Průměr připojení (sací strana) [mm] | 65 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 145 828 F |
|---|---|
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| montovaná strana | nahoře |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| Hadice chladící soustavy | Ved.potrubí 1 po chladič pln.vzduchu |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0145826AC |
|---|---|
| montovaná strana | horní pravá |
| verze | A COLLETTORE |
| verze | COLLEGAMENTO |
| verze | INTERCOOLER |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0145828F |
|---|---|
| váha [g] | 175 g |
| specifikace | HENN OE connectors |
Dostupnost