DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 5/2010, 1461 ccm, 65 kW, 88 hp, K9K 892, limuzína
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24780 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24780 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 110 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24780 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 110 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24780 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 110 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 66 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 43 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| určeno pro typ vozidla | Osobní automobily |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| typ karosérie | s krytem |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | Chladič turba |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez potrubí |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
|---|---|
| verze | to air filter |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200240894 |
|---|---|
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,42 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 144608304R |
|---|---|
| montovaná strana | výstup |
Dostupnost
| pro OE číslo | Part of 144608304R |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | vstup |
Dostupnost