OPEL ASTRA G Šikmá zadní část (T98) 1.7 TD (F08, F48) - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 2/1998 do 8/2000, 1699 ccm, 50 kW, 68 hp, X 17 DTL, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 4821 |
|---|---|
| pro OE číslo | 93171356 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 102 mm |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1998 |
|---|---|
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1998 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Polychlorpropen (Neopren) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 41 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1998 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | AEM (ethylen-akrylátový kaučuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 41,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 41,5 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1998 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 41,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 02 602 |
|---|---|
| montovaná strana | Chladič turba |
| montovaná strana | nahoře |
| Délka [mm] | 297 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4821 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 96 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4821 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 96 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4821 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 96 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 70 mm |
| Vnější průměr [mm] | 70 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1998 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| druh provozu | elektrický |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 297 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Hadice chladící soustavy | horká strana |
| Hadice chladící soustavy | Turbodmychadlo po chladič pln.vzduchu |
| Vnější průměr 1 [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 49 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 93171356 |
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 14 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 61 mm |
| Šířka [mm] | 43 mm |
| Výška [mm] | 102 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,093 kg |
| Typ snímače | senzor se žhaveným drátkem |
| typ karosérie | bez krytu |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 108 mm |
| Šířka [mm] | 125 mm |
| Výška [mm] | 108 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Typ snímače | senzor s horkou vzduchovou vrstvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1998 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,28795 kg |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost