FIAT DUCATO autobus (250_) 150 Multijet 3,0 D - Měřič množství/hmotnosti vzduchu od 4/2010, 2999 ccm, 107 kW, 146 hp, F1CE3481N, autobus
| Způsob montáže | Hrdlo potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24896 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2011 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,722 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0382,LQ |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,59 kg |
| Materiál | Guma s textilní vložkou |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2014 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Silikon |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 58 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Provedení zásuvky | Male |
| doporučené rozšíření opravy | Vzduchový filtr |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1363611080 |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| Doplňující výrobek/info 2 | se sponkami |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24896 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 90 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Materiál | Guma |
| váha [g] | 319 g |
| verze | Intercooler |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24896 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 90 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24896 |
|---|---|
| typ karosérie | s krytem |
| Délka [mm] | 90 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 80 mm |
| Vnější průměr [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,74 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 660 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,08 kg |
| Vnější průměr 1 [mm] | 68 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 70 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost