VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R - Lambda sonda od 5/2014 do 11/2017, 1984 ccm, 206 kW, 280 hp, CDLK, kupé
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29597 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montovaná strana | od rozdělovače paliva k přívodnímu potrubí |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,0355 kg |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | od rozdělovače paliva k přívodnímu potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06E 906 051 K |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana nízkého tlaku |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 28 kPa |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06B 905 379 D |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,062 kg |
| Barva | zelená |
| Délka kabelu [mm] | 465 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Délka kabelu [mm] | 465 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29597 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | Posilovač brzd |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez části konektoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez přípojky |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 117 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29597 |
|---|---|
| montovaná strana | Posilovač brzd |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29597 |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
|---|
Dostupnost