FORD GRAND C-MAX Van 1.0 EcoBoost - Lambda sonda od 10/2012 do 6/2018, 998 ccm, 74 kW, 100 hp, M2DA, M2DC, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 307,5 kPa |
| Rozsah měření od [V] | 0,250 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,750 V |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26479 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
|---|---|
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26479 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26479 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 308 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26479 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 308 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26479 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 10 kPa |
| Tlak do [kPA] | 308 kPa |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Typ snímače | piezoelektrický senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2015 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Ford |
| Provedení zástrčky-ID | Code C |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Typ snímače | piezoelektrický senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Rozměr klíče | 19 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost