KIA RIO III (UB) 1.1 CRDi - Lambda sonda od 9/2011 do 12/2017, 1120 ccm, 55 kW, 75 hp, D3FA, Šikmá zadní část
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 34 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19960 |
|---|---|
| montážní pohon | Vstřikovací čerpadlo |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19960 |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| klimatická pásma | pro chladná klimatická pásma |
|---|---|
| pro OE číslo | 39220-27450 |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Tvar | rovný |
| Utahovací moment [Nm] | 45 Nm |
| Délka kabelu [mm] | 255 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 900 °C |
| Barva zásuvky | černá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x125 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19960 |
|---|---|
| montážní pohon | Vstřikovací čerpadlo |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19960 |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19960 |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 19960 |
|---|---|
| montážní pohon | Vstřikovací čerpadlo |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Kód motoru | D3FA |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 120 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Celková délka [mm] | 340 mm |
| Rozměr klíče | 14 |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Délka [mm] | 287 mm |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr klíče | 14 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | 95924682 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 343 mm |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr klíče | 14 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | 95924682 |
Dostupnost