DAEWOO KORANDO (KJ) 2.3 - Lambda sonda od 1/1999, 2295 ccm, 105 kW, 143 hp, M 161.970, uzavřený terénní vůz
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26690 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26690 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26690 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26690 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01413 kg |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost