RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R, B575, B57A) - Lambda sonda od 1/1991 do 6/1996, 1171 ccm, 40 kW, 54 hp, E7F 700, E7F 704, E7F 706, E7F 708, E7F 750, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 5 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| tlak (Pa) od | 20000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 100000 Pascal |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3194 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
Dostupnost
| Typ snímače | piezoelektrický senzor |
|---|---|
| tlak do | 1,02 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3194 |
|---|---|
| pro OE číslo | 62 38 927 |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3194 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 15 kPa |
| Tlak do [kPA] | 102 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3197 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3194 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| Počet koncovek | 3 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,21 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,75 V |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3194 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3194 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 15 kPa |
| Tlak do [kPA] | 102 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3197 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3194 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3194 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 15 kPa |
| Tlak do [kPA] | 102 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3197 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost