VW TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 autobus (SGB, SGJ, SHB, SHJ) 2.0 TDI 4motion - Lambda sonda od 8/2015 do 8/2024, 1968 ccm, 110 kW, 150 hp, CXFA, CXHA, DNAA, autobus
| TECDOC-číslo motoru | 31318 |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 906 054 |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Počet koncovek | 3 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31329 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2019 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31318 |
|---|---|
| pro OE číslo | 03C 906 051 F |
| Hmotnost [kg] | 0,235 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31329 |
|---|---|
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 27 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Typ vozidla | Caravelle |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31318 |
|---|---|
| pro OE číslo | 03K 906 051 |
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31329 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 29 kPa |
| Tlak do [kPA] | 400 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31329 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 16 |
Dostupnost