DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (JSAV) - Lambda sonda od 4/2015, 1598 ccm, 75 kW, 102 hp, H4M 738, H4M 740, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 08/2018 |
|---|---|
| Typ vozidla | Lodgy Stepway |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2018 |
|---|---|
| Typ vozidla | Lodgy Stepway |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| pro číslo výrobce | 6PT 009 109-221 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| pro OE číslo | 25085-00Q0B |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2015 |
|---|---|
| Kód motoru | H4M.7.38 |
| Průměr v mm | 12,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2018 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Typ paliva | Benzín |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Počet koncovek | 3 |
|---|---|
| Rozsah měření od [V] | 0,52 V |
| Rozsah měření do [V] | 4,75 V |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200 719 629 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 20 kPa |
| Tlak do [kPA] | 100 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32338 |
|---|---|
| pro OE číslo | 25085-00Q0B |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost