RENAULT MASTER III Krabice (FV) 2.3 dCi 130 RWD (FV01, FV10, FV11, FV12) - Lambda sonda od 3/2012, 2298 ccm, 96 kW, 130 hp, M9T 710, Krabice
| Rok výroby od | 07/2015 |
|---|---|
| Typ vozidla | Master T45 |
| montovaná strana | spodní |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| pro číslo výrobce | 6PT 009 109-221 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35336 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2019 |
| Konstrukční rok do | 02/2024 |
Dostupnost
| Kód motoru | M9T 882 |
|---|---|
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
Dostupnost
| Kód motoru | M9T 882 |
|---|---|
| Příprava paliva | Common Rail |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200916762 |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| pro OE číslo | 8200916762 |
| Kvalita, jakost | OE |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Délka kabelu [mm] | 430 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| váha [g] | 36 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 64 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35336 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 50 kPa |
| Tlak do [kPA] | 350 kPa |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35336 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35336 |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 227903557R |
| Průměr díry [mm] | 8,7 mm |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Rozměr vnějšího závitu | M20 x 1,5 |
Dostupnost
| Kód motoru | M9T 882 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 645 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 226400956R |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| pro OE číslo | 226400467R |
| Kvalita, jakost | OE |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Délka kabelu [mm] | 628 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| váha [g] | 44 g |
| Hmotnost brutto [kg] | 72 g |
Dostupnost
| Kód motoru | M9T 882 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 95522891 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2016 |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| Rozměr klíče | 24 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost