MERCEDES-BENZ M-CLASS (W166) ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024, 166.023) - Lambda sonda od 6/2011 do 2/2015, 2987 ccm, 190 kW, 258 hp, OM 642.826, OM 642.864, SUV
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 52 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,005 kg |
| Vnější průměr [mm] | 10 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 235 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 815 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| pro číslo výrobce | 5WK9 6678 |
| pro číslo výrobce | 5WK9 6683 |
| pro číslo výrobce | 5WK9 6683A |
| pro číslo výrobce | 5WK9 6683B |
| pro číslo výrobce | 5WK9 6683C |
| pro číslo výrobce | 5WK9 6683D |
| Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26600 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Způsob montáže | sešroubovaný |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před turbodmychadlem |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 140 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Délka kabelu [mm] | 225 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26600 |
|---|---|
| pro OE číslo | A 001 905 22 00 |
| Napětí [V] | 5 V |
| montovaná strana | filtr částic |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| počet vodičů | 2 -žilový |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26600 |
|---|---|
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Varianta výbavy | BLUETEC(-/+) |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Varianta výbavy | BLUETEC(+) |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6 |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Varianta výbavy | BLUETEC(-) |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost