OPEL ASTRA G CLASSIC limuzína (T98) 1.6 16V (F69) - Lambda sonda od 3/2004 do 1/2008, 1598 ccm, 74 kW, 101 hp, Z 16 XE, limuzína
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 236 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14923 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14923 |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14923 |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 413 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Typ snímače | piezoelektrický senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Opel |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | Code 2 |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 390 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14923 |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14923 |
|---|---|
| Délka [mm] | 400 mm |
Dostupnost