BMW X5 (E53) 4.4 i - Lambda sonda od 1/2000 do 9/2003, 4398 ccm, 210 kW, 286 hp, M62 B44 (448S2), SUV
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,128 kg |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,10 kg |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28393 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Typ snímače | senzor NTC |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 22,3 kPa |
| Tlak do [kPA] | 105,9 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 62 8 617 097 |
|---|---|
| pro OE číslo | 13628657300 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 12 14 1 435 485 |
|---|---|
| pro OE číslo | 12141435485 |
| Délka 1/délka 2 [mm] | 215/310 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 62 8 617 097 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13 62 8 617 097 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 12 14 1 435 485 |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 215/310 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vodičů | 2 -žilový |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Počet senzorů | 2 |
Dostupnost