CITROËN C4 SPACETOURER (3D_) 1.2 PureTech 110 - Lambda sonda od 4/2018, 1199 ccm, 81 kW, 110 hp, HNX (EB2DTSD), velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 35558 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35558 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 26 kPa |
| Tlak do [kPA] | 317 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35558 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 19 kPa |
| Tlak do [kPA] | 294 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35558 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35558 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35558 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 26 kPa |
| Tlak do [kPA] | 317 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35558 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 19 kPa |
| Tlak do [kPA] | 294 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35558 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35558 |
|---|---|
| Tlak od [kPa] | 26 kPa |
| Tlak do [kPA] | 317 kPa |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35558 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak od [kPa] | 19 kPa |
| Tlak do [kPA] | 294 kPa |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9802438180 |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M10 X 1 MM mm |
| Rozměr klíče | 27 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 15 kPa |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | kvadratický |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5946.31 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,037 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Sací potrubí |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96 753 204 80 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost