SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x4 - Lambda sonda od 2/2017 do 10/2020, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, DGTE, Šikmá zadní část
| Kód motoru | DDYA<DK8/TJ1> |
|---|---|
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Délka kabelu [mm] | 850 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | před předkatalyzátorem |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 680 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 895 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | turbodmychadlo |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka kabelu [mm] | 615 mm |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37274 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 6d-Temp |
| Napětí [V] | 5 V |
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 765 mm |
| počet vodičů | 2 -žilový |
Dostupnost
| Kód motoru | DDYA<DK8/TJ1> |
|---|---|
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
| Délka kabelu [mm] | 615 mm |
Dostupnost
| Kód motoru | DDYA<DK8/TJ1> |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka kabelu [mm] | 632 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 765 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37274 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 16 |
Dostupnost
| montovaná strana | po filtr pevných částic/sazí |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 615 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 25 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | před filtrem pevných částic |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 850 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se syntetickým tukem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| armatura [mm] | 50 mm |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37274 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 16 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37274 |
|---|---|
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Rozměr klíče | 16 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2018 |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tlak od [kPa] | 48 kPa |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 850 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Kód motoru | DDYA<DK8/TJ1> |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Napětí [V] | 12 V |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s řídicím přístrojem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost