AUDI 80 B4 limuzína (8C2) 2.0 E 16V - Lambda sonda od 8/1992 do 12/1994, 1984 ccm, 103 kW, 140 hp, ACE, limuzína
| Kód motoru | ACE |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Typ snímače | piezoelektrický senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Průměr v mm | 90 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Výška [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Délka kabelu [mm] | 535 mm |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 238 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Délka [mm] | 570 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 238 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Délka [mm] | 570 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 238 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Délka [mm] | 570 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Celková délka [mm] | 690 mm |
| Rozměr klíče | 17 |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Typ snímače | senzor PTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Kód motoru | ACE |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Délka kabelu [mm] | 740 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 238 |
|---|---|
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 88 mm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 88 mm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost