IVECO DAILY VI autobus 50C21, 60C21 - Lambda sonda od 4/2019, 2998 ccm, 155 kW, 211 hp, F1CFL4115, autobus
| Rok výroby od | 07/2019 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2022 |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 845 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2019 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2022 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Napětí [V] | 5 V |
| pro OE číslo | 01235084 |
| pro OE číslo | 1235084 |
| pro OE číslo | 22 36 500 02R |
| pro OE číslo | 55219298 |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Odpor [ohm] | 2080 Ohm |
| pro číslo výrobku | 84.308A2 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| tlak (Pa) od | 11000 Pascal |
| tlak (Pa) do | 307000 Pascal |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s integrovaným senzorem teploty vzduchu |
| Tvar zásuvky | oválný |
| verze | IAM |
| Počet upevňovacích otvorů | 1 |
| napětí od [V] | 0,250 V |
| Napětí do [V] | 4,750 V |
| párová čísla výrobku | 405194 |
| párová čísla výrobku | 88.253 |
| párová čísla výrobku | 88.253A2 |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
| Tlak od [kPa] | 11 kPa |
| Tlak od [kPa] | 27 kPa |
| Tlak do [kPA] | 307 kPa |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2019 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2022 |
| Příprava paliva | přímé vstřikování |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5801744618 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55564170 |
|---|---|
| Velikost závitu | M18X1,5 |
| Příprava paliva | Common Rail |
| tlak do | 2200 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Strana vysokého tlaku |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2019 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2022 |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2019 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2022 |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 130 °C |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Velikost závitu | M20x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | AGR-Ventil |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 260 mm |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 7,8 mm |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Rozměr vnějšího závitu | M20 x 1,5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 8,3 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1190 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Rozměr vnějšího závitu | M20 x 1,5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2019 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2022 |
| pro OE číslo | 5801744618 |
| montovaná strana | Recirkulace výfukových plynů |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 845 mm |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1190 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | za SCR-katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 615 mm |
Dostupnost