BMW 2 Active Tourer (U06) 223 d Mild Hybrid xDrive - Lambda sonda od 7/2022, 1995 ccm, 155 kW, 211 hp, B47 C20 B, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 31366 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31366 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 12x125 |
|---|---|
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31366 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31366 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31366 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Výška 1 [mm] | 12 mm |
| Závit spojky | M20x1.5 |
| Materiál | nerez ocel |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Doplňující výrobek/info 2 | mit Fase |
| pro oprávněnou časovou hodnotu opravy | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31366 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | AGR-Ventil |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31366 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31366 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Závit spojky | M20x1.5 |
| Materiál | nerez ocel |
| Vnější průměr [mm] | 30 mm |
| pro oprávněnou časovou hodnotu opravy | Ano |
Dostupnost